BİYONİK KULAKLI ÇOCUKLAR SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ’ni destekliyoruz.

biyonik

Engelli, engelsiz bireylerin,bir arada, açık havada yarışma, müzik, kermes vb etkinlikler ile güzel hafızalarda kalıcı bir gün geçirmek için, katılımlarınızı bekliyoruz.

 

 

BİYONİK UÇURTMA YARIŞMASI

  • En Güzel Uçurtma Yarışması: Bu yarışma da satın alınmamış ve tümüyle el imalatı olan özgün tasarımı yapılan uçurtmalar katılacaktır.
  • En Güzel Uçan Uçurtma Yarışması: Bu kategoride mevcut hava şartlarına rağmen uçmayı başaran ve en yükseğe uçmayı başaran uçurtma seçilecektir.

 

Jüri Üyeleri

Yarışmada sanat ve bilim dünyasından sevilen simalar ile birlikte uçurtma uzmanları da yer alacaktır. Yarışma profesyonel kurallar içerisinde organize edilecektir.

 

Yarışmaya Katılım:

  1. Çok detaya girmeyen bir “Şartname” hazırlanacaktır.
  2. Katılımcılara göğüs numarası verilecektir.
  3. Katılan herkese katılımcı belgesi verilecektir
  4. Yarışma disiplini ve organizasyonu bir ekip tarafından yürütülecektir.

Festival İçeriği

 Festivalde yüz boyama, balon dağıtımı, oyun atölyeleri, grup konserleri, tiyatro, palyaçolar vb etkinliklere yer verilecektir.

Konser

 Beşinci Mevsim gurubu konser verecektir. 

Tiyatro

Genç oyunculardan oluşan tiyatro ekibi işitme engeline görsel olarak anlatarak dikkat çekmek  için 20 dakikalık oyun sergileyecekler.

 

Renkli Balonlar

Gösteriler sonunda günün anlamına yönelik olarak sessizliğin içinden rengarenk dünyalara kavuşan çocuklarımız için rengarenk balonlar havaya bırakılacaktır.

 

Festival Birleşenleri

Biyonik-DER, Çankaya Belediyesi, GÜMED (Gazi Üniversitesi  Mezunlar Derneği), Begikad (Beşiktaşlı Girişimci İş Adamları ve Kadınları Derneği)