Çok Değerli Gazi’li ler, 

Değerli hocam Ömer Turna’dan devraldığımız bayrağı, kuruluş amaç ve ilkelerimiz odağında taşımaktan büyük gurur duyduğumuzu ifade etmek isterim.

Kuşkusuz yönetimimiz, mezunlarımızın ve Gazi ’ye gönül veren kıymetli Gazi mensuplarının emel birliğini pekiştirecek, Gazili olmaya yaraşır bir vakarla gücüne güç katacak ve  yeni yönetimiyle nice atılımlara imza atacaktır.

Gelecek sene düzenlenecek olan Olağan Genel Kurul toplantımıza dek bir anlamda geçiş dönemi yaşayacağımız bu süreç, dernek tüzüğümüzün işlevsellikle şekillendirileceği, yenilikçi ve sürdürülebilir planlarla atak  bir dönem olacaktır.

Derneğimiz, Üniversitemizin  köklü geçmişi ve sarsılmaz değerleriyle, geçmişten geleceğe, özverili yönetimiyle mezunlarını birliktelik çatısı altında toplamayı, kucaklamayı misyon belirlemiştir.

Öncelikle, hedeflediğimiz yayınlarla üyemiz olan ve henüz olmayan tüm Gazi’lilere erişeceğiz.

Yeni oluşturduğumuz  Mentörlük, Girişimcilik ve Kariyer Merkezi ile Üniversitemiz öğrencilerine ve yeni mezunlarımıza kariyer planların da yol gösterici olacağız.

Mezunlarımızın, mesleki, sosyal ve kültürel birikimlerini, Gazi Üniversitesi Mezunlar Derneğinin gelişimine katkıda bulunabilecek şekilde kullanılabilmeleri adına etkinlikler düzenleyeceğiz.

Gerek değerli kurucularımız, gerek kuruluştan bu yana emek ve sabırlarıyla birer tuğla ekleyen geçmiş dönem yöneticilerimiz, gerekse siz değerli üyelerimizin işbirliğiyle bu güzel niyetli inşa sürecimizi aralıksız sürdüreceğiz.

Bugüne dek görev alan tüm kurucu ve yöneticilerimizi  minnetle anıyorum.

Dernek organlarında daha önce görev almış yöneticiler ve  tüm üyelerimizin, dirliğimiz için birlik duygusu içinde aktif rol alacağına yürekten inanıyorum.

Bu heyecanımıza tüm Gazi mezunlarının katılımlarını bekliyoruz.

Nice başarı haberinin ışığında nice güzel günlere, hep birlikte, el ele…

Ne mutlu ki , Gazi’li yim.

Saygılarımızla,

Başkan

Oya HACIALİOĞLU

01 Haziran 2017

 

4toplam ziyaret, 1kişi bugün ziyaret etti.