Öğrencilerimiz, üniversite hayatına adım attığı andan itibaren Dernek üyesi olan gönüllü Mentör’ leri (Yönder’leri)  ile birlikte mezuniyetlerine kadar olan süreçte  aralıksız olarak gelişim çizgisine göre burs, staj ve iş bulma konularında desteklemekte ve proje kapsamında, öğrencilerin hayatına sosyal dokunuş sağlamak hedefimizdir.

Bu program çerçevesinde; Menti (öğrenen) ler  gu.mez.der@gmail.com  üzerinden tarafımıza doğrudan ulaşabilecekleri gibi Dernek tarafından uygun şartları taşıyan kişilere ulaşmak konusunda kapsamlı araştırmalar yapılır  ve  ulaşılan sonuçlar periyodik olarak kamuoyuyla web ve sosyal medya üzerinden paylaşılır.

Sevgili Öğrencilerimiz, potansiyelinizin ve değerinizin farkındayız.. Sizlerin hayatınıza ışık tutabilmek ve kariyer yolunda “bir bilene danışma” fırsatı sunmak için, Üniversitemizin öğrencileri ve başarılı kariyerleri olan Gazi’li İş Dünyası Üst Düzey Yöneticileri ile bir araya getiren bir proje başlattık: Mentorluk Programı. Proje kapsamında, gerçek yaşamınızda ulaşma fırsatı az bulunan, başarılı ve üst düzey bir kariyeri olan, sizin geçtiğiniz sıralardan geçmiş bir Gazi’li Mentör ile iki defa 45’er dakikalık görüşme ve ona kariyeriniz ile ilgili belki de cevabını uzun süredir aradığınız soruları sorma fırsatı bulacaksınız. Bu projede siz de Menti olarak yer almak istiyorsanız bir adet vesikalık fotoğraf, kimlik belgesi ve öğrencisi olduğunuz fakülteden öğrenci belgesi (transcript ) ile Derneğimize başvurmanız Mentor Komitemizce başvurunuz değerlendirilecek ve proje için uygun bulunmanız durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

Başvuru belgenizi  gu.mez.der@gmail.com  ulaştırabilirsiniz. Projemizde ışığınızın yer alması, mutluluk kaynağımızdır….

Menti Başvuru Formunu İndirmek İçin Tıklayınız:    MENTİ BAŞVURU FORMU

Sevgili Mentor Adayları

Başarılı kariyerinizden edindiğiniz engin bilgi ve deneyimlerinizi üniversitemizin bir öğrencisi ile paylaşarak onun yoluna ışık tutmak ve kendisindeki potansiyeli fark etmesine destek olmak ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise, 3 hafta arayla 2 defa 45 dakika ayırabilecek durumdaysanız, sizi Deneğimizin Mentörlük Programı projemizde Mentör olmaya davet ediyoruz. Projemiz hakkında detaylı bilgiyi web sitemizden temin edebilirsiniz. Projemizde Mentor olmayı istemeniz durumunda, Mentorum@………adresine ileteceğiniz talebiniz Mentörluk komitesi tarafından değerlendirilecek ve size en kısa surede dönüş yapılacaktır. Mentor Üye Havuzumuza katılmanız durumunda, Mentor olarak ışığınızı yaymanız ve projemize katacağınız değeri görmekten duyacağımız mutluluğu belirtir saygılar sunarız.

Mentor Başvuru Formunu İndirmek İçin Tıklayınız:  MENTOR BAŞVURU FORMU

 

İLHAM SÜHEYL AYGÜL

1987 Gazi İşletme mezunudur. Çeyrek asrı aşan  iş tecrübesinin, TURKKARİYER’i kurmadan önceki on yedi yıllık kısmında farklı kademelerde üst düzey yöneticilik yaptı. Özel sektörün en büyük bankasında Müfettiş olarak başladığı finans sektöründe iş geliştirme, satış ve pazarlama odaklı görevler aldı; iki önemli segmentte iş birimi başkanı olarak görev yaptı. İnsan seçme ve yerleştirme konusunda binlerce mülakatta yer aldı. Beyaz Yakalının Seyir, Akıl ve Keyif Defteri üçleme kitapları ve bunları takip eden İlham Veren ve Harika Kariyer kitapları aylarca en çok satanlar listesinde yer aldı. 2012 yılında “Finans Sektörünün En Çok Okunan Yazarı” seçildi. Koçluk ve mentorluk konusunda iş dünyasında birçok kişiye danışmanlık verdi. Bahçeşehir Üniversitesinde HR Management MBA programı içinde Türkiye’de ve dünyada ilk CHO=Chief Happiness Officer (Mutluluktan Sorumlu Başkan) modelini geliştirdi ve en iyi İK uygulaması ödülünü kazandı. “Mobbing Anıtı Kurulması”, “Yetenek Ajanslarının Açılması” ve “İnsan Sermayesi Bakanlığı” kurulması gibi kamuoyunda ses getiren fikirlerin sahibi. Sekiz yıldır TURKKARİYER’in yönetim kurulu başkanı olan Aygül, çeşitli gazete ve dergilerde köşe yazarlığı yapmakta, üniversitelerde MBA gruplarına ders vermektedir. Birçok STK, dernek ve hayır kurumlarında kurucu olarak aktif görev almaktadır.

KOMİSYON ÜYELERİ

Başkan : İlham Süheyl AYGÜL

  • Oya HACIALİOĞLU
  • Mecit ULUSOY
  • Serap BAŞPINAR