Üyelerimize Ne Sunuyoruz?

Gazi Üniversitesi Mezunlar Derneği olarak en büyük amacımız mezunlarımızın üniversite ile olan bağlarını güçlendirmek ve üniversitemize ve öğrenim gören Genç Gazililere  destek olabilmektir.

Gazi Üniversitesi Mezunlar Derneği üyelerine dönük birçok çalışma yapmakta ve hayatlarına katma değer katacak hizmetler sunmaktadır. Bunların başında üyelerimizin satın alma gücünü organize eden, BKM tarafından basılan PARAM GAZİLİ KART sistemi gelmektedir. PARAM GAZİLİ KART, Gazi Üniversitesi Mezunlar Derneği üyeleri için özel olarak hazırlanmış tek banka kartıdır. Bu sistem dahilinde üye kartınıza herhangi bir ATM den para yatırabilir, kredi kartınız veya banka kartınızla eşleştirebilir, BKM’nin ve PARAM kartın üyesi olan firmalardan, ayrıca Derneğimizin anlaşmalı olduğu kuruluşlardan önemli indirimler alabilirsiniz. Bu kartla yapacağınız her alışverişte harcamalarınızın belli bir oranı, (size ek yük getirmeksizin) Mezunlar Derneği’ne aktarılmaktadır. Yıllık üyelik ücreti olmayan GAZİLİ PARAM KART  ile Dernek aidatını da  Hediye Para ile bedavaya getirme fırsatı oluyor.

Param Kart Avantajlar için tıklayınız.

Mezunlar arasındaki iletişimin tüm camiamız için verimli olabilmesini sağlamak, günümüz trend ve teknolojilerine uygun bir iletişim platformu oluşturabilmekle mümkün ol abilecektir. Bu nedenle sosyal medyada camiamızı bir araya getiriyoruz. Facebook, Twitter,Linkedin camiadan ve Gazili’den haberlerin sosyal medyada yer almasını sağlıyor. Aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Üyelerimize üç ayda bir Gazili  Dergisi’ni pdf halinde, e-posta adreslerine ücretsiz olarak göndermekteyiz.

Üç yıllık bir süre için seçilen ve gönüllü çalışan üyelerden oluşan Yönetim Kurulumuz ile tüm faaliyetlerimizi şeffaf bir şekilde yürütüyor, kapılarımızı sizlere her zaman açık tutarak tüm ihtiyaçlarınıza çözüm getirmeye çalışıyoruz. Ayrıca gönüllü üyelerimizin yer aldığı birçok farklı projeye destek veriyor ve gönüllülerimizden destek alıyoruz.

Etkinliklerinden indirimli ve öncelikli faydalanma fırsatı,

* Gazi Üniversitesi Mezunlar Derneği  tarafından düzenlenen, Eğitim programları, Mezunlar Günü Yemeği, gibi etkinlikler e-bülten ve Gazili  Dergisi ile öncelikli olarak üyelerimize duyurulur,

* Gazi Üniversitesi öğrencileri ve mezunlarına iş ve staj imkanının duyuruları,

* Öğrenci ve mezunları eşleştiren “mentorluk programı”,

* Özgeçmiş oluşturma gibi önemli konularda eğitim ve seminerler içeren “iş hayatına hazırlama” desteği.

57toplam ziyaret, 1kişi bugün ziyaret etti.